Módna polícia vo westernovom mestečku!

20. 02 2017 07:00 | -mad-
Divoký Zapadákov
Divoký Zapadákov Foto: TV Markíza

Dobové modely sme podrobili nemilosrdnej kritike!

V Divokom Zapadákove ja jeho obyvateľom sveta žiť. Každý Zapadákovčan je totiž štýlovo oblečený za každých okolností. Posvietili sme si preto na outfity vašich obľúbených postavičiek.

Mamita

Kypré tvary, odhodlaný výraz a bezchybný styling! Presne tak má pravá westernová dáma vyzerať. Svojim zjavom dáva najavo, že sa nezľakne žiadneho gangstra!

Roman Pomajbo ako Mamita, Divoký Zapadákov
Foto: TV Markíza
 

Jednooký Jack

Čierny kožený outfit by nemal chýbať v šatníku žiadneho správneho gangstra. Akurát tú krytku cez oko by si mohol do budúcna vymeniť za vkusnejší módny kúsok, prípadne ju oživiť nejakou zaujímavou aplikáciou.

Tomáš Maštalír ako Jack, Divoký Zapadákov
Foto: TV Markíza
 

Sladká Jane

Táto žena zaiste svojím krehkým zjavom a k tomu ladiacim šatám zlomí srdce nejednému drsnému mužovi. Kvetinová róba a pastelové farby vyvolávajú dojem, že dámu je potrebné ochraňovať, na čo sa iste nejeden pištoľník rád podujme (ak nie sú už všetci mŕtvi alebo zavretí – pozn. red).

Dominika Kavaschová ako Sladká Džejn, Divoký Zapadákov
Foto: TV Markíza
 

Mrcha Hilda

Kráľovská modrá je výborný voľba. Hilda to neprehnala s mejkapom, čo nechalo vyniknúť jej prirodzenú krásu. Oceňujeme kontrastný doplnok v podobe tekvicovej kabelky, akurát by mohla slečna Hilda trochu pribrať, nech ju neodfúkne westernový vietor.

Barbora Andrešičová ako Hilda, Divoký Zapadákov
Foto: TVMarkíza
 

Fešák Luke

Ak si niekto myslí, že červená do mužského šatníka nepatrí, je na omyle. Luke stavil na výraznú farbu a urobil dobre. Hnedá kožená bunda ide tón v tóne s ďalším zvyškom outfitu. Akurát to ošúchané konské sedlo by sa už patrilo vymeniť.

Adam Jančina ako Luke, Divoký Zapadákov
Foto: TV Markíza
 

Reverend Kandel

Čiernou klasikou nikdy nič nepokazíte, no v tomto prípade ani nenadchnete. Reverendovi  by som odporúčala rozhodne iný typ náhrdelníka a šaty pokojne oživiť nejakým výrazným opaskom.

Gregor Hološka ako Reverend Kandel, Divoký Zapadákov
Foto: TV Markíza
 

Šaman

Tento gentleman zjavne sleduje módne trendy. Indiánsky štýl je stále in. V prípade, že by ho westernové mestečko omrzelo, pokojne si môže takto vyraziť na nejaký hudobný festival.

Jozef Vajda ako Šaman, Divoký Zapadákov
Foto: TV Markíza
 

Divoký Zapadákov štartuje už dnes o 20.30 na Markíze!

 

Exkluzívne: Zoznam účinkujúcich v Tvoja tvár znie povedome odhalený! V predpremiére upútavky uvidíte všetky hviezdy, ktoré sa predstavia v tretej sérii obľúbenej šou.

Lina Mayer - Najväčší hudobný objav minulého roka v Tvojej tvári! Pôvabná speváčka zažiari v obľúbenej šou.

Exkluzívne! Aj títo budú súťažiť v Tvojej tvári. Prvé foto vnútri! Pozrite si prvé spoločné fotografie súťažiacich tretej série.

Komentáre ( 0)